Drukuj

Ogłoszenia parafialne

XIII Niedziela Zwykła,
26 czerwca 2022 r.

Ku wolności wyswobodził nas Chrystus [Ga 5,1]


1. Ofiary złożone na tace zostaną przeznaczone na kontynuowanie prac muru cmentarnego. Bóg zapłać.

2. Po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie ostatnie przed wakacjami spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszam.

3. Kończy się miesiąc czerwiec. Z żalem ogłaszam, że Pan Marcin, nasz organista, zmienia miejsce pracy i nas opuszcza. Bardzo mu dziękuję w swoim imieniu i parafii za sześcioletnią pracę. Życzymy mu powodzenia i spełniania się w nowym miejscu jego zatrudnienia. Jednocześnie ponawiam ogłoszenie, że parafia poszukuje osobę, która podjęłaby się pracy na etacie organisty.

4. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. Msza Św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Odwiedziny chorych od godz. 10.30.

5. W najbliższą sobotę po Mszy Świętej zbiorowej o godz. 18.00 nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci Najświętszej Maryi Panny. Zachęcam Koła Żywego Różańca do włączenia się w prowadzenie w tym dniu modlitwy.

6. Przyszła niedziela jest pierwszą w miesiącu. Zapraszam wszystkich parafian, ministrantów, służby liturgiczne, bielanki, asystę liturgiczną na nabożeństwo z procesją wokół kościoła po Mszy Świętej o godz. 11.30.

7. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, którymi chcemy uwielbić Najświętsze Serce Pana Jezusa. Przypomnę, że nabożeństwa są odprawiane w kościele, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy Świętej o godz. 17.00. Zapraszam.

8. Msze Święte w dni powszednie są odprawiane o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 9.00, 11.30, 17.00. Spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej (lub nabożeństwie) do godz. 19.30.