XXV Niedziela Zwykła,
19 września 2021 r.

Jeśli ktoś chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich. [Mk 9,35]

1. Dziękuję za przystrojenie kościoła nowożeńcom. Na przyszłą niedzielę o kwiaty i wystrój kościoła zadbają również nowożeńcy. Mieszkańcy z Lewiczyna centrum przystroją kościół na 10 października. Dziękuję.

2. Dziś, po Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi rozpoczynającymi przygotowanie do I Komunii Świętej.

3. W niedzielę, 26 września, po Mszy Świętej o godz. 9.00 zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci z kl. VIII szkoły podstawowej w związku przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Przynosimy ze sobą notatniki i po 5 zł na indeksy.

4. Również w tym dniu (26 września) po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszam wszystkich zainteresowanych czytaniem Pisma Świętego na spotkanie grupy Kręgu Biblijnego.

5. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na kontynuowanie remontu muru cmentarnego. Bóg zapłać.

6. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się w kościołach diecezji warszawskiej liczenie wiernych. Proszę o pomoc ministrantów.

7. Msze Święte w tygodniu odprawiane są o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 9.00, 11.30, 17.00. Spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą. Godziny Mszy Świętych w tym tygodniu (link). Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy/nabożeństwie, do godz. 19.30.