V Niedziela Wielkanocna,
15 maja 2022 r.

I rzekł Zasiadający na tronie: Oto czynię wszystko nowe [Ap 21,5]

1. Dziś, po Mszy Św. o godz. 9.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

2. W czwartek, o godz. 16.30, odbędzie się w kościele próba dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

3. W najbliższą sobotę po nabożeństwie majowym zapraszam na czuwanie i modlitwę w intencji Ojczyzny wraz z grupą patriotyczna do godz. 21.00.

4. Nabożeństwa majowe są odprawiane w kościele, w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy Św. o godz. 17.00. Zapraszam.

5. Przypomnę, że Pan Organista zdecydował, że od 30 czerwca rezygnuje z pracy w naszej parafii. W związku z tym, zwracam się z zapytaniem, o informację o osobie, która podjęłaby się pracy w naszej parafii od lipca na stanowisku organisty.

6. Msze Święte w dni powszednie są odprawiane o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 9.00, 11.30, 17.00. Spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej (lub nabożeństwie) do godz. 19.30.