XXXIII Niedziela Zwykła,
17 listopada 2019 r.

Z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich [Łk 21,17]

1. Dzisiaj, w XXXIII Niedzielę Zwykłą, w Kościele Powszechnym obchodzimy III Światowy Dzień Ubogich. W tym roku obchodzimy go pod hasłem: „Ufność nieszczęśliwych, nigdy ich nie zawiedzie”. Po Mszy Świętej nasi kandydaci do Sakramentu Bierzmowania będą zbierać ofiary do puszek, które zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek świątecznych dla naszych podopiecznych. Bóg zapłać.

2. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.30, odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

3. Jest prośba od członków orkiestry parafialnej o spotkanie organizacyjne dla członków i chętnych. Spotkanie odbędzie się 24 listopada po Mszy Świętej o godz. 9.00.

4. W przyszła niedzielę, 24 listopada, po Mszy Św. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie grupy biblijnej. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

5. Ofiary złożone na tacę w najbliższą niedzielę, tj. w ostatnią miesiąca, zgodnie z propozycją Rady Parafialnej i Sołtysów, zostaną przeznaczone na planowane inwestycje w parafii. Bóg zapłać.

6. Osoby z Rady Parafialnej proszę o zorganizowanie zbiórki owoców dla naszego Seminarium Duchownego w Warszawie. Dary zwozimy 22 i 23 listopada, składamy pod wiatą, zostaną one odebrane 25 listopada (poniedziałek).

7. Od 1 listopada przeszliśmy na zimowy porządek Mszy Świętych, które będą odprawiane o godz. 16.00 i 16.30, a w niedziele o godz. 9.00, 11.30 i 16.00.

8. Przypominamy, że spowiedź w naszej parafii odbywa się codziennie pół godziny przed Mszą Św., można również poprosić o spowiedź bezpośrednio po Mszy Św. Kancelaria parafialna w porządku zimowym będzie czynna: od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej, tj. od około godz. 17.00 do 18.00.