XI Niedziela Zwykła,
13 czerwca 2021 r.

Z królestwem Bożym dzieje się tak, jak gdyby ktoś nasienie wrzucił w ziemię. [Mk 4,26]

1.  Dziękuję nowożeńcom za udekorowanie kościoła kwiatami. Na przyszłą niedzielę o kwiaty i wystrój kościoła zadbają mieszkańcy wsi Bartodzieje. Dziękuję.

2. Dziękuję ministrantom, lektorom, szafarzom, całej asyście liturgicznej, grupom parafialnym, młodzieży, bielankom, dzieciom komunijnym i rocznicowym, Pani Zofii, Panu Organiście z chórem, Panu Kościelnemu i wszystkim parafianom za liczne i aktywne uczestnictwo w oktawie Bożego Ciała. Bóg zapłać

3. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa są odprawiane w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy Świętej o godz. 17.00.

4. Msze Święte w tygodniu odprawiane są o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 9.00, 11.30, 17.00. Spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą. Godziny Mszy Świętych w tym tygodniu (link). Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do soboty od godz. 19.30 (po nabożeństwie czerwcowym).

5. Mimo tego trudnego czasu nasza parafia ma stałe zobowiązania finansowe, które musi realizować na bieżąco, ośmielam się zwrócić do Was z pokorną prośbą o wsparcie finansowe za pośrednictwem konta bankowego parafii:

63 9116 0001 0002 1441 2000 0001
Bank Spółdzielczy im. Stefczyka

Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Lewiczynie
Lewiczyn 1, 05-622 Belsk Duży
Tytułem: „Darowizna na cel kultu religijnego”, co umożliwi odliczanie darowizny od dochodu.

Ufam, że z Bożą Pomocą i opieką Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych przetrwamy ten trudny czas i wspólnie spotkamy się na modlitwie i dziękczynieniu w naszym Sanktuarium.

Bóg zapłać
Ks. Proboszcz