VII Niedziela Wielkanocna,
12 maja 2024 r.

Usiłujcie zachować jedność Ducha dzięki więzi, jaką jest pokój (Ef 4,3)

1. Dziś, po Mszy Św. o godz. 11.30, spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. (próba generalna wraz z rodzicami). Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 10.30. Spowiedź dla dzieci i rodziców od poniedziałku 20 maja od godz. 17.00.

2. Rocznica Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w niedzielę, 2 czerwca, o godz. 11.30. Spowiedź dla dzieci i rodziców od poniedziałku 27 maja od godz. 17.00. Próba w piątek, 31 maja, o godz. 19.00.

3. Jutro, w poniedziałek 13 maja, obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo fatimskie zakończone procesją z figurką Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszam służbę liturgiczną, ministrantów, bielanki, Panów porządkowych, Panie z Koła Żywego Różańca, wszystkie grupy parafialne, młodzież, dzieci i wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

4. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian do uczestniczenia w nabożeństwach majowych. Nabożeństwa odprawiane są w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy Św. o godz. 17.00. Proszę jednocześnie o troskę i opiekę nad kapliczkami i przydrożnymi krzyżami w naszych wioskach. Bóg zapłać.

5. W najbliższą sobotę, po nabożeństwie majowym, zapraszam na czuwanie i modlitwę w intencji Ojczyzny wraz z Grupą Patriotyczną do godz. 21.00.

6. W niedzielę, 19 maja po Mszy św. o godz. 9.00, spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z kl. VIII, a po Mszy Św. o godz. 17.00 spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszam.

7. Msze Święte w dni powszednie są odprawiane o godz. 18.00, w niedziele o godz. 9.00, 11.30, 17.00. Spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do soboty po Mszy Św. wieczornej do godz. 19.30