XXIV Niedziela Zwykła,
15 września 2019 r.

Cieszcie się ze mną, bo znalazłem owcę, która mi zginęła [Łk 15,6b]

Terminy spotkań grup parafialnych

1. Dziękuję za kwiaty do kościoła mieszkańcom wsi Wilczy Targ. Na następną niedzielę proszę o kwiaty do kościoła mieszkańców wsi Zaborów.

2. Dziękuję wszystkim za udział w uroczystościach dożynkowych oraz za pomoc w przygotowaniu tak ważnego wydarzenia dla naszego regionu. Dziękuję Panu kościelnemu i Panu organiście, chórowi, ministrantom, lektorom, asyście liturgicznej, Panom ze służby porządkowej i Straży Pożarnej. Bóg zapłać.

3. Od września kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 18.30 - 19.30.

4. Najbliższa sobota, 21 września, jest trzecią w tym miesiącu. Zapraszam na modlitewne czuwanie w intencji Ojczyzny. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18.00, zakończymy Apelem o godz. 21.00.

5. Od września rozpoczęliśmy nowy rok pracy duszpasterskiej. Z tej racji dziś po Mszy Św. o godz. 9.00 pragnę się spotkać z członkami Koła Żywego Różańca, a po Mszy Św. o godz. 11.30 z rodzicami i dziećmi rozpoczynającymi przygotowanie do I Komunii Św. W niedzielę, 22 września, po Mszy Św. o godz. 9.00, zapraszam na spotkanie chór parafialny i pana organistę, a po Mszy Św. o godz. 11.30 zapraszam rodziców i dzieci z kl. VII i kl. VIII Szkoły Podstawowej i osoby starsze, które chcą rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. W niedzielę, 29 września, po Mszy Św. o godz. 17.00 zapraszam na pierwsze spotkanie grupy biblijnej.

6. Przypominamy, że spowiedź w naszej parafii odbywa się codziennie pół godziny przed Mszą Św., można również poprosić o spowiedź bezpośrednio po Mszy Św.