19 września 2015 do naszego Sanktuarium pielgrzymowali nadzwyczajni szafarze Komunii świętej wraz ze swoimi rodzinami. Mszy Świętej przewodniczył JE Ks. Biskup Rafał Markowski.
7 sierpnia 2015, w piątek, gościliśmy Warszawską Pieszą Pielgrzymkę Akademicką Grup "17". O 14.30 odbyła się Msza Święta. Po Mszy Świętej parafianie poczęstowali gości posiłkiem. Około 16.20 pielgrzymi ruszyli w dalszą drogę.
4 czerwca 2015 obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Jak co roku w procesji z Najświętszym Sakramentem przeszliśmy po terenie naszej parafii, zatrzymując się na modlitwę przy czterech ołtarzach.