Z życia Parafii

2 września 2018 , tradycyjnie w I niedzielę września w naszym Sanktuarium przeżywaliśmy Dożynki Powiatu Grójeckiego.

Więcej

15 sierpnia 2018 przeżyliśmy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Więcej


7 czerwca 2018
, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, przeżywaliśmy rocznicę święceń naszych księży.

Więcej

3 maja 2018 r. zostały poświęcone nowe witraże w naszym Sanktuarium.

 

Więcej

 13 lipca 2017, jak każdego trzynastego dnia miesiąca od maja do października, odprawialiśmy nabożeństwo fatimskie.

Więcej

 

W dniach od 3 do 10 maja 2017, w stulecie objawień, pielgrzymowaliśmy do Sanktuarium w Fatimie.

Więcej

 

28 maja 2017, w niedzielę podczas Mszy Świętej o 10.00, 24 dzieci z naszej parafii przystąpiło do I Komunii Świętej.

Więcej

15 maja 2016, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, podczas Mszy Świętej o 11.30 JE Ks. Kardynał Kazimierz Nycz wprowadził do naszego Sanktuarium relikwie św. Wojciecha BM.

Więcej

23 kwietnia 2016 udaliśmy się w pielgrzymce do Gniezna, gdzie w katedrze gnieźnieńskiej z rąk Prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka przyjęliśmy relikwie św. Wojciecha dla naszego Sanktuarium.

Więcej