Spotkania duszpasterskie

Od września rozpoczynamy nowy rok pracy duszpasterskiej, z tej racji pragnę się spotkać z poszczególnymi grupami w celu omówienia programu pracy na rozpoczynający się okres.

Zapraszam 1 września po Mszy Św. o godz. 9.00 sołtysów, przedstawicieli rady parafialnej, Panów z służby porządkowej i osoby pragnące służyć radą i pomocą; po Mszy Św. o godz. 11.30 zapraszam służbę liturgiczną.

Przedstawicieli Akcji Katolickiej i Caritasu zapraszam 2 września w poniedziałek na godz. 19.00.

Na spotkanie 15 września po Mszy Św. o godz. 9.00 zapraszam przedstawicieli Kół Żywego Różańca, a po Mszy Św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi rozpoczynającymi przygotowanie do I Komunii Św., na to spotkanie zapraszam również panią katechetkę.

22 września po Mszy Św. o godz. 9.00 zapraszam na spotkanie chór parafialny i pana organistę, po Mszy Św. o godz. 11.30 zapraszam rodziców i dzieci z kl. VII i kl. VIII Szkoły Podstawowej i osoby starsze, które chcą rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

Jeżeli nie wymieniłem jakiejś grupy lub byłyby nowe propozycje to serdecznie zapraszam do skontaktowania się ze mną. Zapraszam na pierwsze spotkanie grupy biblijnej w niedzielę, 29 września, po Mszy Św. o godz. 17.00.