Grupa biblijna

W naszej parafii, w ostatnią niedzielę września 2019 r., powstała grupa biblijna, do której należą osoby pragnące poznać bliżej Boga, wgłębiając się w Pismo Święte. Głównym celem spotkań jest doświadczenie, że Biblia jest księgą żywą, pewną i wciąż aktualną, a każdy z nas odnajduje w Niej siebie na różny, niepowtarzalny czasem sposób.

Spotkania grupy odbywają się w ostatnią niedzielę miesiąca. W bieżącym cyklu spotkań rozpoczniemy rozważanie Ewangelii wg św. Łukasza. Spotkania prowadzi ks. Proboszcz Sławomir Paszowski i Pani Aneta Kulesa - Absolwentka Podyplomowych Studiów Formacji Biblijnej.

Serdecznie zapraszamy na spotkania grupy biblijnej, grupa otwarta jest dla wszystkich. Można dołączyć w każdym momencie.

Temat najbliższego spotkania:
Działalność Jezusa na terytorium Galilei c.d.:

- Pierwsze konflikty z uczonymi w Piśmie i faryzeuszami (5,17 – 6,11)
- Mowa na równinie i okoliczności jej towarzyszące (6,12 – 49)
- Jezus jako miłosierny Prorok i Mesjasz (7,1 – 50)

Harmonogram spotkań