Grupa biblijna

W naszej parafii, w ostatnią niedzielę września 2019 r., powstała grupa biblijna, do której należą osoby pragnące poznać bliżej Boga, wgłębiając się w Pismo Święte. Głównym celem spotkań jest doświadczenie, że Biblia jest księgą żywą, pewną i wciąż aktualną, a każdy z nas odnajduje w Niej siebie na różny, niepowtarzalny czasem sposób.

Spotkania grupy odbywają się w trzecią niedzielę miesiąca. W zbliżającym się cyklu spotkań (2023/2024) rozpoczniemy rozważanie Ewangelii wg św. Jana. Spotkania prowadzi ks. Proboszcz Sławomir Paszowski i Pani Aneta Kulesa - Absolwentka Podyplomowych Studiów Formacji Biblijnej.

Serdecznie zapraszamy na spotkania grupy biblijnej, grupa otwarta jest dla wszystkich. Można dołączyć w każdym momencie.

Temat najbliższego spotkania:
Jezus idzie do Jerozolimy na swoja Paschę (11,55 – 12,50)
Noc przed śmiercią (13,1 – 30)

Harmonogram spotkań