Grupa biblijna

W naszej parafii, w ostatnią niedzielę września 2019 r., powstała grupa biblijna, do której należą osoby pragnące poznać bliżej Boga, wgłębiając się w Pismo Święte. Głównym celem spotkań jest doświadczenie, że Biblia jest księgą żywą, pewną i wciąż aktualną, a każdy z nas odnajduje w Niej siebie na różny, niepowtarzalny czasem sposób.

Spotkania grupy odbywają się w ostatnią niedzielę miesiąca. W bieżącym cyklu spotkań (2022/2023) rozpoczniemy rozważanie Ewangelii wg św. Marka. Spotkania prowadzi ks. Proboszcz Sławomir Paszowski i Pani Aneta Kulesa - Absolwentka Podyplomowych Studiów Formacji Biblijnej.

Serdecznie zapraszamy na spotkania grupy biblijnej, grupa otwarta jest dla wszystkich. Można dołączyć w każdym momencie.

Temat najbliższego spotkania:
Przed podróżą Jezusa do Jerozolimy (7,24 – 9,50)

Harmonogram spotkań