Grupa biblijna

W naszej parafii, w ostatnią niedzielę września 2019 r., powstała grupa biblijna, do której należą osoby pragnące poznać bliżej Boga, wgłębiając się w Pismo Święte. Głównym celem spotkań jest doświadczenie, że Biblia jest księgą żywą, pewną i wciąż aktualną, a każdy z nas odnajduje w Niej siebie na różny, niepowtarzalny czasem sposób.

Spotkania grupy odbywają się w ostatnią niedzielę miesiąca (z wyjątkiem grudnia). W bieżącym cyklu spotkań będziemy rozważać Ewangelię wg św. Mateusza i jednocześnie poznawać praktykę lektury Pisma Świętego - Lectio Divina. Spotkania prowadzi ks. Proboszcz Sławomir Paszowski i Pani Aneta Kulesa - Absolwentka Podyplomowych Studiów Formacji Biblijnej.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania grupy biblijnej, grupa otwarta jest dla wszystkich. Można dołączyć w każdym momencie.

Temat najbliższego spotkania - 26.01.2020 r.:
Działalność w Galilei (8,1 – 10,42); oratio – modlitwa.
1. Cuda i egzorcyzmy (8,1 – 9,38)
2. Mowa misyjna (10,1 – 11,1)

Harmonogram spotkań