Grupa biblijna

W naszej parafii, w ostatnią niedzielę września 2019 r., powstała grupa biblijna, do której należą osoby pragnące poznać bliżej Boga, wgłębiając się w Pismo Święte. Głównym celem spotkań jest doświadczenie, że Biblia jest księgą żywą, pewną i wciąż aktualną, a każdy z nas odnajduje w Niej siebie na różny, niepowtarzalny czasem sposób.

Spotkania grupy odbywają się w ostatnią niedzielę miesiąca. W bieżącym cyklu spotkań będziemy rozważać Ewangelię wg św. Mateusza i jednocześnie poznawać praktykę lektury Pisma Świętego - Lectio Divina. Spotkania prowadzi ks. Proboszcz Sławomir Paszowski i Pani Aneta Kulesa - Absolwentka Podyplomowych Studiów Formacji Biblijnej.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania grupy biblijnej, grupa otwarta jest dla wszystkich. Można dołączyć w każdym momencie.

Temat najbliższego spotkania - 23.02.2020 r.:
Sprzeciw wobec Jezusa (11,1 – 13,520; contemplatio – konteplacja.
1. Nauczanie i sprzeciw (11,2 – 12,50)
2. Mowa w przypowieściach (13,1 – 13,53)

Harmonogram spotkań