4 czerwca 2015 r., obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Jak co roku w procesji z Najświętszym Sakramentem przeszliśmy po terenie naszej parafii, zatrzymując się na modlitwę przy czterech ołtarzach.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...