7 sierpnia 2015 r., w piątek, gościliśmy Warszawską Pieszą Pielgrzymkę Akademicką Grup "17".
O 14.30 odbyła się Msza Święta. Po Mszy Świętej parafianie poczęstowali gości posiłkiem. Około 16.20 pielgrzymi ruszyli w dalszą drogę.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...