XXXIII Niedziela Zwykła,
19 listopada 2017 r.

Ewangelia dzisiejsza przypomina nam o odpowiedzialności za dary otrzymane od Boga.
Bóg nam zaufał i pozwala nam samym gospodarować i radować się z owoców naszych działań.
Nie zniechęcajmy się i nie spłycajmy darów. Nie liczmy, ile otrzymaliśmy. Dary mają być pożyteczne dla innych.

1. Dzisiaj odbywa się kiermasz charytatywny przygotowany przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Lewiczynie jako wsparcie finansowe dla chorej koleżanki. Możemy jej pomóc w walce z ciężką chorobą.

2. Dzisiaj o 14.00 będzie spotkanie grupy młodzieżowej FIDES. Temat spotkania: "Msza Święta - dar i tajemnica".

3. Dziękuję za drewno na opał Domu Pielgrzyma pp. Cieślakom ze Skurowa.

4. W środę 22 listopada jest wspomnienie św. Cecylii. O 16.00 będzie Msza Święta z udziałem naszego chóru parafialnego.

5. W najbliższą niedzielę 26 listopada o 15.00 w kościele będzie spotkanie kandydatów do bierzmowania.

6. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w piątek 8 grudnia, a zakończą w niedzielę 10 grudnia. Spowiedź będzie w sobotę 9 grudnia.

7. W zakrystii są do odebrania naklejki dla dzieci za uczestnictwo we Mszy Świętej.