XXV Niedziela Zwykła,
24 września 2017 r.

Pan Jezus mówi dziś o pracy w winnicy. Ale w winnicy można przebywać lub przebywać i pracować. To może być pouczające rozróżnienie.
Można być zajętym przez cały dzień i nie ruszyć pracy. Przemyśl uważnie swoją dzisiejszą pracę. Może trzeba coś uporządkować.

1. Dziękuję za kwiaty do kościoła wczorajszym nowożeńcom Karolinie Mokosa i Tomaszowi Zaszewskiemu. Na następną niedzielę proszę o kwiaty mieszkańców Julianowa.

2. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbierane są do puszek ofiary na remont zniszczonej w związku z pożarem zabytkowej katedry w Gorzowie Wielkopolskim.

3. Dzisiaj w parafii św. Mikołaja w Grójcu rozpoczyna się Kurs przedmałżeński o 18.00.

4. Dzisiaj o 18.00 jest spotkanie grupy młodzieżowej FIDES.

5. W najbliższą niedzielę 1 października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie nabożeństwa różańcowe odprawiane będą po Mszy Świętej o 17.00, a w niedziele o 16.30. Zapraszamy wszystkich do tej modlitwy, za odmówienie której można zyskać odpust.

6. W najbliższą niedzielę 1 października zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na godz. 16.15. Dzieci otrzymają różańce i wspólnie będziemy uczestniczyć w nabożeństwie różańcowym.

7. W najbliższą niedzielę 1 października o 15.00 w sali Jana Pawła II będzie spotkanie młodzieży (stara grupa) przygotowującej się do bierzmowania.

8. Przyszła niedziela 1 października jest I Niedzielą miesiąca. Po Mszy Świętej o 11.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i ostatnia w tym roku procesja eucharystyczna.

9. Ksiądz Piotr organizuje wyjazd do Gietrzwałdu dla kandydatów do bierzmowania. Wyjazd będzie w sobotę 14 października. Informacje i zapisy u ks. Piotra.

10. W zakrystii są do odebrania naklejki dla dzieci za uczestnictwo we Mszy Świętej.