Duszpasterstwo

W skład rady parafialnej wchodzą osoby reprezentujące każdą miejscowość w parafii.

Parafialny oddział Akcji Katolickiej przy parafii pod wezwaniem św. Wojciecha w Lewiczynie został powołany dekretem ks. Prymasa w 1995 r.

Duszpasterstwo młodzieży opiera się na trzech filarach, którymi są Pismo Święte, modlitwa i sakramenty. Zapraszamy!

Parafialny Oddział Caritas w Lewiczynie udziela pomocy (w pierwszy i trzeci piątek miesiąca) rodzinom będącym w trudnej sytuacji materialnej.

Jest możliwość odpisania 1% od podatku na nasz Parafialny Oddział Caritas.

Spotkania kół Żywego Różańca odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca.

Spotkania odbywają się przed większymi uroczystościami. Chętnych zapraszamy do współpracy.

Służba liturgiczna to lektorzy, ministranci, kandydaci oraz bielanki.

W naszej świątyni korzystamy z organów dziewięciogłosowych z XIX wieku.

W każdy piątek w domu pielgrzyma o godzinie 19.00 odbywają się próby. Wszystkich chętnych do gry na instrumentach dętych zapraszamy na spotkania.