8 i 9 sierpnia będziemy przeżywali nawiedzenie Matki Bożej w Obrazie Jasnogórskim.

szczegółowy program

Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Lewiczyńskiej

Rozpoczęliśmy duchowe przygotowanie do 40-lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Lewiczyńskiej. Obraz wędruje od domu do domu: u jednej rodziny jest od 18.00 do 18.00 następnego dnia. Kolejna rodzina przychodzi po Obraz do sąsiadów.

Po zakończeniu nawiedzenia w danej wiosce jej mieszkańcy przychodzą do kościoła na Mszę Świętą dziękczynną w ich intencji. Po zakończeniu tej Mszy przedstawiciele następnej wioski odbierają Obraz z kościoła.

Forma modlitwy w domu jest taka, jaką sami ustalimy. Dobrze jest podjąć wspólną modlitwę z domownikami. Możemy zaprosić rodzinę lub sąsiadów (sami decydujemy).

Matka Boża w kopii Obrazu nawiedza mieszkańców Maciejówki.

Kolejność nawiedzenia na wioskach: Anielin, Jarochy, Piekiełko, Oczesały, Grotów, Boruty, Tartaczek, Julianów, Maciejówka, Zaborówek, Zaborów, Bartodzieje, Wilczy Targ, Kussy, Widów, Skurów, Lewiczyn za Kraską, Lewiczyn za Górą, Lewiczyn Wola, Lewiczyn za Cmentarzem, Lewiczyn Centrum.